Kontakta oss

Kungshagsvägen 13
Box 331, 611 27 Nyköping
Tel: 0155-788 80

Under åren har vi utvecklats till ett byggföretag med ett sextiotal medarbetare med en mycket bred kompetens.

Här hittar du kontaktuppgifter till våra beslutsfattande medarbetarbetare, hur du tar dig till vårt kontor på Kungshagsvägen 13 samt presskontakt med tillhörande grafisk profil. Välkommen att kontakta oss.


Mejla oss
Medarbetare

Magnus Larsson

VD/Arbetschef
070-5882100 magnus.larsson@nyvest.se

Rickard Pettersson

Platschef
070-341 41 97 rickard.pettersson@nyvest.se

Per Kierulf

Platschef
070-341 41 91 per.kierulf@nyvest.se

Jan-Erik Strandin

Arbetsledare
070-341 41 90 jan-erik.strandin@nyvest.se

Stefan Feltenmark

Projektledare
070-6796289 stefan.feltenmark@nyvest.se

Oskar Karlsson

Arbetsledare-byggservice
070-341 41 95 oskar.karlsson@nyvest.se

Magnus Karlsson

Entreprenadingenjör
070-675 78 83 magnus.karlsson@nyvest.se

Fredrik Lindell

Projektledare
070-672 88 88 fredrik.lindell@nyvest.se

Therese Enoksson

Ekonomi- och löneadministratör
0155-78880 therese.enoksson@nyvest.se

Andreas Johansson

Arbetsledare
070-341 41 94 andreas.johansson@nyvest.se
Hitta hit
Press
Pressansvariga
  • Magnus Larsson
    VD/Arbetschef
  • Therese Enoksson
    Ekonomi- och löneadministratör